| Mihai000x a întrebat:

Buna, ma numesc Mihai si am varsta 15 ani, de la o vreme simt nevoia de a face sex în fiecare zi și nu am o iubita si nici nu sunt pregatit pentru a avea una. Intrebarea este: Cum imi pot satisface nevoia de a face sex daca nu am o iubita?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Toti baietii de varsta ta atunci cand sunt in aceeasi situatie, recurg la metoda de AUTOsatisfacere sexuala prin cunoscuta si indelung practicata metoda, cea a masturbarii penisului prin... frecarea sa pana in momentul in care se produce procesul de ejaculare a spermei. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cică s-a descoperit laba, acum multe mii de ani în urmă și de atunci o face toată lumea, mai ales când nu există un partener de sex.

| Sofer a răspuns:

Sex cu cele 2 surori. Stânga și dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci sex cu Palmela sau Manuela, tu decizi.

| Michaeel a răspuns:

Uita-te la filme pentru adulți. Poate îți trece. Și oricum ești COPIL, ce sex visezi?

| Numee a răspuns:

Masturbeazate pe porno!