| tompi a întrebat:

Ma numesc Monica si am 17 ani.Acum o saptamana prietenul meu a venit la mine(sunt cu el de 10 luni)si nu mi-am dat seama cand a venit pentru ca faceam dus si dusul era deschis si nu am auzit.Si el a intrat peste mine in baie si m-a vazut ca ma epilam jos.De atunci nu prea ma mai baga in seama...

Răspuns Câştigător
| Elysssa a răspuns:

Of,in loc sa fie mandru ca are o iubita care are grija la igiena,el se supara.hee hee Nu inteleg care e problema? Asa cum a intrat si a vazut ce a vazut, la fel de frumos trebuia sa iese si sa astepte pana termini, fara sa se supere si sa nu te mai bage in seama...Asta nu-i motiv de suparare, doamne! laughing Sau a fost padurea prea mare si s-a speriat? Cati ani are? Ce prieten imatur! Vorbeste cu el si spune-i ca nu e cazul sa se supere doar din atat.winking

8 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Trebuie sa vb cu el. Cum adica a intrat peste tine in baie? Nu se ajungea aici daca stia sa bata la usa. Vorbiti si spune`i ca doar e normal sa faci asa ceva si daca te iubeste cu naiba sa te evite pentru asta?

| ForbiddenDreams a răspuns:

S-a speriat cand te-a vazut dezbracata.
@ Sedativ, +1 - laughing

Răspuns utilizator avertizat
| panasonic7 a răspuns:

Erai goala, prietenul tau te-a mai vazut goala?

| Sedativ a răspuns:

Poate ii plac maimutele?

| Ariana001 a răspuns:

Salut.dar poate a facut`o intentionat? Zici ca faceai dus, dar se aude cum curge apa, putea sa isi daie seama. Dar daca zici ca nu te baga in seama, poate e din cauza ca se rusineaza, se simte incomod ca a intrat peste tine in baie

| SadRomance a răspuns:

E un misogin.Nu te respecta, incearca sa-l eviti, cea mai buna optiune din punctul meu de vedere:*

| tompi explică:

Rrrr: Nu nu este prima data!

Multumesc pentru sfaturi :*