| Bianca535 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi?big grin Deci..de la anul viitor ar trebui sa ma transfer la un liceu, sa termin acolo..problema e ca liceul la care ar vrea mama mea sa merg e foarte bun si nu stiu ce colegi o sa am.mi'e teama ca o sa ma simt mai prejos fata de ei.straight face ( scize pentru categorie.e mai vizitatalaughing big grin)

Răspuns Câştigător
| diana1888 a răspuns:

Daca stii cartea insemnarile unei pustoaice e bine petru ca personajul principal are aceeasi problema ca si tine te recomand so citesti pentru a afla raspunsulwinking