| Ely1234567 a întrebat:

Buna, ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat, cât ar costa o inseminare artificială? Am auzit la cineva că daca esti cununat prima inseminare este gratis sau iti da statul jumătate, va rog ajutati-ma cu un sfat, nu că ar fi banii importanți, dar as vrea sa stiu daca este adevărat

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca nu iti finanteaza statul costa multicel, cateva mii de euro.
Oicum statul iti deconteaza doar o parte din suma asta daca iti este aprobat dosarul, sunt o gramada de servicii pe care le achiti din buzunarul propriu.
https://www.daciamedicalcenter.ro/......-2018.html
Vezi aici.

| Ely1234567 explică (pentru alina2k18):

Iti multumesc frumos pentru raspuns

3 răspunsuri:
| elninoema a răspuns:

Am văzut că în Bulgaria e gratuită din februarie. cauta mai multe informatii pe net

| Ely1234567 explică (pentru elninoema):

Îți mulțumesc frumos pentru răspuns o sa ma informez happy