| Deyuttzzaa a întrebat:

ma puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva modele de invitatii pentru banchetul clasei a8a?happy, si ce am puteam face ceva interesant in afara de a dansa si a asculta muzica? Fundahappytongue

1 răspuns:
| andreistar3 a răspuns:

Pai puteati sa organizatii niste trupe de divertisment gen Gogaie si Momaie sau Cei cu nu stiu, si 2 colegi sa faca ca ei si sa va distreze, sau daca aveti elevi talentati cantati, sau daca sunteti dornici de distractie beti ceva. Noi asa facem. PLEASE FUNDA!