| orika a întrebat:

BUNA.
ma putezi ajuta cu niste sfaturi
deci, imi place de o fata care este cu mine in clasa.
vorbem cu ea pe mess acum o luna de atunci nu a mai intrat pe mess.
ii trimiteam mesaje de dragoste etc.(nu a mers )
ma puteti ajuta...MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asculta ce zice elLy, si eu cred ca ai mers pe o cale gresita, mesagele de dragoste pe mess nu-si au locul pana cand nu esti intr-o relatie cu persoana respectiva. Nu stiu ce sa faci acum, poate sa-i ceri scuze si sa-i zici ca ai fost deplasat cand i-ai trimis mesagele acelea. Este greu si sa o convingi sa fiti iar amici, iar daca ati deveni iar amici este si mai greu sa deveniti mai mult de atat. Incearca pana una alta sa deveniti iar amici, dar asta numai daca nu cumva are prieten.

| elLi a răspuns:

Bunahappy. Pai incearca mai intai sa afli mai multe despre ea, cum ar fi daca are iubit. Apoi sun-o si intreab-o cum e in vacanta, ce mai face etc. asa iti vei da seama daca ii place de tine, adica daca ii va placea sa vorbeasca cu tine inseama ca te place, dar daca iti raspunde in sila nu mai insista. Faza cu mesajele de dragoste cred ca ai mers prea repede.adica nici nu stii daca ei ii place de tine.Mult succes:*

| Didy_4281 a răspuns:

Nu ii mai arata ca, esti asa obsedat de ea.eu sunt fata, cred ca, te ignora. ar trebui sa afli mai multe despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insemna ca te ignora sad... nu situ ce sa zic. incearca sa o suni si daca nu iti raspunde sau nu accepta invitatia ta in oras e clar.