| Aditzaaaa a întrebat:

Ma simt oarecum atrasa de un baiat care este cu un an mai mic ca mine dar nu ma intereseaza pentru ca el este dragut.Nu prea stiu multe despre el si nu stiu cum sa ii spun ce simt pentru el. Dar imi este putin rusine pentru ca nu stiu ce va spune si nu stiu daca ma place, alta problema el este prieten bun cu 2 baieti de la mine din clasa cu care nu prea ma inteleg si daca ii spune sigur toti vor rade! Ce sa fac in aceasta problema?!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Arata-i doar ca-i placi si lasa-l pe el sa se framante.
Nu-i spune!
Si asteapta.
Succes!

| Hollocause a răspuns:

Pai in primul rand inchizi ochii si i supui in al-doilea rand ii zici sa nu le zice celorlalti baieti baftahappy
Succes

| fr4t3ll0 a răspuns:

Locuiesti in celor 2 colegi de clasa? Te hranesc ei? Iti dau ei bani? In viitor o sa aiba ei grija de familia ta? GOD...