| qtheodora a întrebat:

Buna!

Mai demult la kid land era un joc pe calculator cu o fata unde putea sa mearga la bal mascat la nunta la petrecere si la intalnire si puteai sa o machezi sa ii faci freza etc.stiti cum se numeste.si de unde pot sa-l descarc plz am mare nevoie de el...pentru o fata

mersi anticipat

scuze categorie

>>funda

Răspuns Câştigător
| Prankster6 a răspuns:

Miss bimbo

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu te scuz, pentru ca tu esti un copil si accesezi toata ziua "dragoste si sex". Tu nu vezi ca ne ceri jocuri de copiii? Ce-ar fi daca si adultii s-ar juca pe site-urile de copii?

| PixiLittleThing a răspuns:

Jocul Sims