| Noreasontosimle a întrebat:

Mai devreme ma masturbam( Așa și? Toată lumea o face) Totul bine, eram foarte foarte excitată și dintr o data a inceput sa îmi curgă sânge din vagin. Menționez: 1 mi-a trecut menstruația de 5zile. Nu era sânge ca de o menstruație pe sfarsit.....era sânge proaspăt ca sa zic așa. 2 nu am unghii mari, sunt șanse 0 sa mi facut vreo rana pe vagin. Sunt speriata nu mi s-a mai întâmplat asta!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Producerea sangerarii descrise este anormala si denota faptul ca ori ai reusit performanta sa te deflorezi din neatentie/graba, fie ca in vaginul tau exista o rana deschisa situata pe mucoasa sau pe colul uterin si din acest motiv se impune/devine necesara consultatia ginecologica. Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ti-ai facut o rana sau ti-ai perforat ceva!

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă eşti virgină, probabil ţi-ai rupt himenul. Dacă nu mai eşti virgină, probabil ţi-ai făcut o rană.

| DaniTDCI a răspuns:

Te-ai "auto-dezvirginat"

| Noreasontosimle explică (pentru DaniTDCI):

Nu sunt virgina!

| nebunu_5532 a răspuns (pentru Noreasontosimle):

Părerea mea este ca cel mai bine te duci la un ginecolog si ii spui ca ți-a curs sânge dintr-o data, fără sa ii spui ca te masturbau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai rupt himenul.

| Yon1470 a răspuns:

Ti-a curs sange din vaginel, pentru ca te-ai masturbat singura si nu ai cerut ajutorul nimanui!

| Noreasontosimle explică (pentru Yon1470):

Nu sunt virgina

| Yon1470 a răspuns (pentru Noreasontosimle):

Cu atat mai mult!

| nhhv a răspuns:

Rană cel mai probabil. Încetează să te mai masturbezi un timp.