| anonim_4396 a întrebat:

mai este o zis pana la ziua indragostitilor si eu nu am cadou pentru prietenul meu. problema este ca nu am nici un leu. si nu stiu ce as putea sa-i fac cadou. o supriza.ceva.nu stiu.nu vreau sa creada ca imi bat joc de el. aveti ceva idei? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| madalina_8123 a răspuns:

La miezul noptii trimite-i un mesaj pe e-mail, messenger sau telefon in care sa-i spui ca il iubesti asa cum stii tu mai bine. Maine puteti iesi in oras, poti fii mai afectiva cu el. Sa stii ca gesturile si cuvintele frumoase valoreaza mai mult decat orice alt cadou.
Daca ai talent la desen ii poti desena ceva dragut - eventual pe voi doi -sau ii poti scrie cateva verusuri. Ii pui desenul/poezia in plic legata cu o fundita rosie si i-l pui in buzunarul hainei (nu cred sa coste mai mult de 1 leu toata treaba).
O alta varianta e sa ii dedici o melodie. I-o trimiti pur si simplu pe mess sau e-mail.

Sunt sigura ca vei gasi ceva si, daca prietenul tau e o persoana deosebita, va aprecia mult orice vei face.

| bianca_2777 a răspuns:

Fa o baie cu el si dupa, daruiestete asa cum n-ai mai facut-o niciodata... cu cea mai mare pasiune a ta. te iubeste si problema nu este cadoul... bafta pa pa