| AndaAndore a întrebat:

Buna happy Maine este ziua mamei mele si as vrea sa-i scriu cateva randuri, dar pana acum nu am gasit nimic frumos pe google. Vreau ceva frumos si in acelasi timp original. Va rog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
| newperson4him a răspuns:

Uite o idee:
"Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"! Nici nu stiu cum sa incep …. Nu gasesc cuvintele potrivite pentru a-ti multumi pentru tot …. Ti-as spune ca te iubesc, insa stii deja.
Stiu ca poate, cateodata, te-am suparat, insa nu a fost cu intentie; stiu ca nu te-am ascultat mereu insa sunt aici pentru a te iubi neconditionat pentru ca numai tu mi-ai stiut necazurile si fericirile, m-ai ferit de tot ce e mai rau si mi-ai oferit tot ce e mai bun … La multi ani!"

3 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Sincer, iti voi zice cateva cuvinte si fraze inventate pe moment, ma gandesc ce i-asi zice eu mamei :
" Ai fost langa mine cand credeam ca greutatile vietii nu imi vor permite sa depasesc anumite momente. Tu mi-ai arat drumul spre lumina de la capatul tunelului pentru ca de fiecare data ai vrut tot ce era mai bun pentru mine. Datorita tie sunt ceea ce sunt astazi; tu m-ai crescut, educat, ivatat ce este viata; tu mi-ai fost mama si in acelasi timp cel mai bun prieten, cea mai buna sora, cel mai bun tutore, cel mai bun profesor. Toate acestea m-au facut sa imi dau seama ca sa te am langa mine este o binecuvantare. La multi ani mama si nu uita ca Te iubesc si mereu voi face asta! "

sper ca te-am ajutat si La multi ani mamei tale!>big grin

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Doar simplu fapt spunandu-i ca o iubesti nici nu sti cat va conta pentru ea eu i-as spune mamei mele de exemplu ITI MULTUMESC CA ESTI LANGA MINE SI CA MAI NASCUT SI MAI CRESCUT. TE IUBESC nu am prea multa inspiratie acum ca sunt obosita. Dar eu i-as da o felicitare si un buchet de flori cred ca dintre astea 2 v-a conta mai mult ce scrie in acele randuri

| otilia_6270 a răspuns:

Ce ar fi sa ii scrii exact ce simti tu? sa-i spui ce inseamna pentru tine? cred ca ar avea un impact mai mare atat asupra mamei tale cat si asupra ta