| GabriellaGabby a întrebat:

Buna
Maine vine in tara verisorul celei mai bune prietene si mie imi place de el.Cum as putea face sa.l impresionez? Nu vreau sa.i zic nimic celei mai bune prietene. vreau sa para asa natural..adica sa u isi dea seama prietena mea ca ma dau la el laughing..as vrea sa il atrag dar repet fara sa observe prietena mea.Ce as putea face?
Va rog nu va bateti joc, vreau raspunsuri serioase!happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva natural, fii naturala! Daca el are ochi va vedea ceea ce este de vazut. Problema e sa si ii placa ceea ce vede.

| GeooEuu a răspuns:

Cred ca e de ajuns sa fii naturala. Te poti da la el dar discret.
Sper ca te-am ajutat.

| anutza122 a răspuns:

Spune-i ca il placi dar vrei sa stie doar el asta.