| lunacata a întrebat:

Buna

mentionez ca mi am facut test de sarcina de 3 ori si a iesit negativ ca nu sunt insarcinata iar menstruatia mi a venit mai mult de 3 zile ar trebui sa mai am dubii? reamintesc ca nu am nici un fel de simptom nici sanii grei sau schimbarea acestora nici la culoare nimic, si nici stari de greata

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa ai dubii pentru ca e clar:nu esti insarcinata

7 răspunsuri:
| user1234554321 a răspuns:

Mie nu mi-a venit o luna fara 2 zile dar nu mi-am facut griji
daca ai facu testul de sarcina si a iest negativ si nici nu ai simptome nu iti face griji
uh iti faci griji dupa 3 zile dar eu dupa 29?
funda?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bănuiesc că este vorba de mica "problemă" din iulie...

Dacă testele de sarcină le-ai făcut CORECT, aşa cum explicam în răspunsul pe care ţi l-am dat acolo, atunci NU eşti însărcinată - nu mai trebuie să ai dubii!

| lunacata explică (pentru bursuc001):

Da este vorba de micul incindent de atunci
si presupun ca ma ambalez degeaba

| bursuc001 a răspuns (pentru lunacata):

CATEGORIC te stresezi degeaba!

Ai trecut cu BINE peste asta, NU ai de ce să te mai nelinişteşti.

NU eşti însărcinată!

| IepurasPerfect a răspuns:

Catalino,nu faci nici un pui, dar altadata protejeaza-te ca sa nu mai pui intrebari atat de idioate pe net ( am facut testul de 3 ori, a iesit negativ, mi-a venit ciclul 3 zile sunt sau nu insarcinata?laughing)))))))))))))))))) varza intrebare

| lunacata explică (pentru IepurasPerfect):

Nu a fost o intrebare stupida.
si inplus intrebarea mea consta in "daca ar trebui sa am dubii daca mi am facut teste au iesit negativ si mi a venit si menstruatia" atata tot

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Daca pana la urma ti-a venit menstruatia inseamna ca nu esti.