| Loly83 a întrebat:

Mereu baietii spun ca fetele sunt de neinteles, dar uneori e chiar invers. O sa spun povestea mea. Am cunoscut un baiat si vorbesc cu el de 2 luni, am inceput sa tin la el foarte mult, pot zice chiar ca m-am indragostit. A spus si el ca s-a atasat foarte mult de mine, si ca tine enorm la mine si ca nu stie cum am facut sa devin atat de importanta pentru el. Ne-am si vazut de cateva ori, m-a luat in brate si nu a vrut sa-mi mai dea drumul, de fiecare data, m-a si pupat, se agita si se balbaia in fata mea. Imi zice mereu sa am grija de mine, ma intreaba daca sunt bine, daca am mancat, are grija de mine. Ba chiar zicea acum cateva saptamani ca i-ar placea sa fim impreuna ca ne-am atasat atat de mult unul de altul si chestii. Chiar credeam ca si el ma place. Pana acum cateva zile cand nu stiu cum am deschis subiectul, dar a spus sa nu vrea sa ma indragostesc de el, si a vorbit si cu prietena mea si i-a spus ca tine mult la mine dar doar ca la o prietena, nimic mai mult. Ce pot intelege din asta? Astept parerile voastre. FUNDA!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul a vrut doar sex atat sau nu stie ce vrea, imaturitatea e normala la varsta aia, poate ca a fost dezamagit si numai vrea iubita cine stie

| Alexandra0929 a răspuns:

Depinde si de varsta baiatului, tu nu ai precizat asta.