| eupentruca a întrebat:

Mi-a iesit ceva in zona intima e ca o bubita si cand o storc iese ceva alb si ma doare. Ce credeti ca ar putea fi?

multumesc!

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Vai de steaua astora de sus, si pentru un amarat de cos te trimit la ginecolog...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca nu ai avut relatii sexuale, nu iti fa griji, poate fi un cos/o iritatie, dar daca nu ai fost cuminte si acea bubita nu trece, cel mai indicat e sa faci o vizita unui ginecolog.
O zi frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de un coş.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Mergi la medic.

| Hαppiηеss a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la medic, problemele din zona genitala nu pot fi trecute cu vederea.

| BlueViP a răspuns:

Te-ai epilat de curand? Poate fi o iritatie de la epilare. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.

| TwiXXXie a răspuns:

Eu zic ca e un coș

| diaadb a răspuns:

Poate fi un cos. Nu cred ca este ceva grav, e doar o simpla bubita, las-o ca trece.