| jasmymaria14 a întrebat:

Buna. Mi-a intarziat menstruatia 3 zile. Pana acum nu mi-a intarziat deloc, am menstruatie de la 11 ani si mi-a venit regulat fix cand trebuia. Am fost la ginecolog anul trecut in august si am aflat ca am candida. Mi-a dat niste ovule si mi-a trecut o luna dar dupa iar am avut. Si de atunci tot am in fiecare luna infectie. Am avut contact sexual doar ca nu a ejaculat in mine si nu am niciun simptom de gravida. Am crezut ca imi vine pentru ca m-a durut burta foarte putin dupa m-a lasat, azi dimineata ma dureau sanii dar la fel m-a lasat durerea… De la ce poate fi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!

| LarisaMaria04 a răspuns:

Buna! Este absolut normal sa iti întârziere cateva zile sau ba chiar sa vina mai devreme cu cateva zile. Simptomele specifice premenstruale sunt un semn bun ca nu ai de ce sa te îngrijorezi! Și eu pățesc la fel, cand imi vine mai devreme, cand vine mai târziu. Sănătate!

| Unvbaiat a răspuns:

Dupa o zi lunga, spre casa trec prin Rond si ma gandesc la o descarcare rapida. Gasesc un anunt, Sonya, sun. Voce tanara, intreb detalii, poze reale? Imi raspunde Da. Pot spune ca sunt ale ei. Fata de etnie, are colega miniona, la fel. Halatul 60 o finalizare, fata la alegere. Merg cu Sonya, pozele sunt ale ei, are in jur de 165cm (mai are anunturi ca Andreea, Cristina) Dupa ce decartează $ in alta camera se intoarce si trece direct la un oral protejat. Nu isi da jos sutienul bogat in bureti, ceea ce arata ca are o lipsa in acea zona. Dupa un minut chinuit "oralul" ia sfarsit si ma intreaba...capra sau umeri craci? Accept capra. Larguta, incerc sa ii dau jos sutienul se trage intr-o parte. Dupa un minut, apare colega cu telefonul in mana spunand ca o cauta cineva...ce sa mai zic(inaintea mea intrasera doi "inotatori" in apartament, nu aveam chef de probleme) imi moare subit pasiunea, si ea spune ca era timpul sa termin!

In concluzie, de trecut la De evitat. (Si colega de asemenea care este mai silfida si mai mica sub 160 cm)