| Nathalie18 a întrebat:

Mi-a zis ca ii e frica sa nu patesc ceva apoi mi-a zis ca ar fi bine sa nu mai vorbim o perioada. Ce sa inteleg? Tine sau nu la mine?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este clar, vrea sa scape de tine si nu stie cum sa-ti spuna!

Iata cateva metode clasice, folosite de barbati pentru a-ti da papucii:
- "esti prea buna pentru mine, meriti ceva mai bun, asa ca te las altuia"
- "cred ca trebuie sa luam o pauza... macar o perioada de timp"
- "mi-e frica sa nu patesti ceva, asa ca...mai bine nu ne vedem o perioada de timp"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa patesti?

| Nathalie18 explică (pentru anonim_4396):

Poti pati orice, azi esti, maine nu esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nathalie18):

Aha.Eram curioasa in ce context ti-a zis.Probabil nu mai tine la tine.

| cyupaku a răspuns:

De ce sa patesti ceva? unde?

| Eduard196 a răspuns:

Vrea sa te lase. Simplu. Doar ca nu vrea ca din cauza asta sa suferi

| BIoody a răspuns:

Tine la tine, dar daca nu-i faci oralul cum trebuie la ce te astepti sad

| Cannibal a răspuns:

Face dramă.

| Ruptura a răspuns:

Nu stia cum sa se desparta de tine

| Simon_Gabriel_1993 a răspuns:

Omul s-a uitat prea mult la telenovele si da replici la sentiment laughing Il doare in pl de tine