| InnocentKid91 a întrebat:

Mi`-am luat un vodafone 555 blue,. Cand conectez cablul de date la calculator imi apare, stocare in masa si Camera Web.Cum pot pormi web`ul la telefon sa imi mearga la mes?

Răspuns Câştigător
| Floris83 a răspuns:

Era o aplicație mai demult, nu provenea de la Nokia, dar nic nu am reușit să fac minunea aia să văd cu laptopul pe camera d ela telefon...depind e c e sistem d e operare are tel, daăc e simbian, nu știu să s epoată, doar daăc are android!

| InnocentKid91 explică (pentru Floris83):

E android, cum se numeste aplicatia?big grin

| Floris83 a răspuns (pentru InnocentKid91):

Sincer, și eu de curînd mi-am luat un tel cu android, dar nu știu cum se face să se cupleze camera de pe tel la calculator, pentru că am cameră pe laptop, și nu-mi sparg capu, dar caută pe google, e simplu, androidul are instalat pe el un market virtual, d eund e iei gratis orice aplicație vrei...dar trebuie să ști ce vrei și să alegi...succes!

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu ai cum