| AndradaKissYou a întrebat:

Mi-am pierdut cartela de Cosmote si as vrea s-o recuperez, nu ma intereseaza minutele, creditul, euro ce aveam pe ea, vreau doar sa-mi recapat numarul sad se poate? si daca da poate cineva sa imi explice? multumesc mult! funda :*

Răspuns Câştigător
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Buna.Da se poate recupera nr.Suni la relati cu clienti dai cartela pierduta si ti-o vor inlocui. Daca nu ai mai mult de un an in retea la ei iti vor inlocui cartela contra cost(7-10 euro)mai multe detalii afli daca suni la ei.

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Din cate stiu da.
te duci la cei de la cosmote le spui ca ti-ai pierdut cartela, ei iti blocheaza cartela respectiva si iti dau alta cu acelasi numar. asa stiu big grin

| mdany a răspuns:

Daca nu recuperezi cartela pierduta poti obtine o alta cartela SIM cu acelasi numar de telefon in magazinele Cosmote.

| Hachiko_6637 a răspuns:

Da se poate trebuie sa suni la reprezentanta cosmote si sa spui ca vrei sa.ti recuperezi nr si ti.l da inapoihappy...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la o reprezentanta Cosmote, cu buletinul tau. Si ei iti vor oferi (contra-cost) o cartela cu numarul respectiv.