| nicovala44 a întrebat:

Buna,mi s a intamplat ceva cam ciudat.In timp ce ma masturbez imi las cateva erectii fara sa ejaculez.De data asta,vroiam sa ma excit,dar nu mai aveam aceeasi erectie, era cam pe jumatate de tare.Si asa cum era am avut orgasm si am ejaculat(normal). Este ceva normal sa ejaculezi fara erectie?(sau cu "semierectie")Nu am vreo durere inca.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Da. Orice se poate intampla in acest domeniu. Daca ai sa-ti mai maltratezi astfel cuculetul s-ar putea sa se "vestejeasca" de-a totului, chiar sa refuze sa te mai lase sa te joci cu ea. laughing