| Justme99 a întrebat:

Mie imi place mu; t de un baiat... Multi din prietenii lui imi spun ca ma place.(. Nu prea cred) Acu cateva zile in urma mi-a spus: Te plac! sh acum ma atinge imi zambeste,... Oare sa fie adevarat? Eu il plac ff mult sh as vrea sa ii spun dar nu am curaj(din pacate) Voi ce credeti chiar ma place? Oare sa ii spun? deci imi este friga de cuvantul,, NU" (Help plizzzz) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna:*...eu zic sa incerci ca nu ai nimic de pierdut.iti faci curaj si ii spui ca s tu il placi...si apoi vedeti voi ce se intampla:*

| Justme99 explică (pentru papusica987):

Cred ca ai dreptate mersii! Funda!

| papusica987 a răspuns (pentru Justme99):

Sa-mi spui ce rezolvibatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Trebuie sa capeti curaj daca vrei sa obtii ceea ce iti doresti. Daca il placi foarte mult, atunci aceasta teama sau timiditate poate fi invinsa mai mult ca sigur si poti astfel sa-i marturisesti ca-l placi si tu. Daca te baga in seama mai mereu, iti zambeste si daca ti-a cerut si date de contact pentru a va intalni, atunci cu siguranta are ganduri mari cu tine. Mult succes iti doresc draguto!

| costinxx22 a răspuns:

Cum a zis papusica dar s-ar putea sa fi inselat! Chiar astazi m-am intalnit cu prietenul meu si mi-a zis ca fata aceea s-a folosit de elsad O urasc pe fata aceea este chiar nesimtita!

| saykar a răspuns:

,, Nu risti nu castigi"-epic BFT