| onegirlintheworld a întrebat:

miine e ziua profesorului, mama mea e profa si as vrea sa ii fac un cadou, dar pentru ea nu e mare sarbatoare dar oricum atentia conteaza si as vrea sa ii cumpar o cutie de ciocolate, voi ce credeti? Ce propuneti? Nu pot sa ii iau cadouri scumpe pentru ca eu traiesc in sat si nu am timp sa plec la oras.

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Gestul conteaza

| nadyank a răspuns:

Si o cutie de bomboane este potrivita, plus un pupic si o imbratisare... gestul conteaza

| danidlp a răspuns:

Gestul conteaza. Daca i-ai darui mamei tale si o floare din gradina sau o felicitare ea ar fi fericita.Crede-ma o mama intotdeauna va aprecia gesturile mici din partea copiilor lor. Nimic nu este mai frumos.