| wrzeraaaaa a întrebat:

Buna,n-am curajul sa fac cunostinta cu fetele, ca sunt multe care trec prin parcuri, as vrea o prietena sa am!

Răspuns Câştigător
| TFL007 a răspuns:

In primul rand in parcuri nu gasesti fete single LOL obisnuieste-te cu ideea ca vei ramane singur

| alexalx1234 a răspuns (pentru TFL007):

Nicăieri nu sunt fete single

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Și eu am observat chestia asta, cred că doar alea care au dinții lăbărțați sunt single sau care sunt nebune.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici alea nu sunt single stai liniștit

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Or fi, eu unu nu as sta cu una care are morminte in gura. Unii nu se respectă deloc și de aia accepta orice târâtură

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Roagă-te lui Dumnezeu pentru viitoarea ta soție.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am inteles nimic.
Sau mai bine zis, care este legatura.

Tu vrei sa faci cunostinta cu fetele, in parc? Pai nu o face atunci. Ar fi si ciudat.
Incearca sa vorbesti cu ele pe internet, persoane pe care le cunosti si apoi sa continuati.

| Sofer a răspuns:

Saluta fetele și fai cunoștinta cu ele.

| MPersephone a răspuns:

Nu ai curaj? Asta-i unicul motiv? Gaseste curajul si du-te sa vorbesti cu ele.