| ing3rd3mon4u a întrebat:

sad.Buna.nici nu stiu cum sa incep.
aseara m-am certat cu pr meu.si nu am intrat pe mess...pana acum.am intrat sa vad daca el e online.
Si am vazut 10 msg offline ca ii pare rau.ca nu poate sa vorbeasca, ca e ff suparat, ca are ff multi draci.
Ca nu sunt eu de vina, ca sa nu ma supar pe el. Sa am grija de mine si sa nu il caut timp de 2 zile.

Ma dat peste cap.nu stiu ce fac.
Ma gandeam sa il intreb cand se mai linisteste ce s-a intamplat, ca daca e bine.si toate astea.

ce sfaturi imi dati? sunt foarte ingrijoratasadsad

Dau fundita si la restul vot!

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Du-te la el, sau vorbeste cu el nu il lasa in aceasta stare.Are nevoie de tine, pentru ca probabil esti frumoasa si speciala iar el are mare nevoie de tine.Chiar daca a zis ca se simte rau si nu poate vorbi nu il lasa in starea in care este.Are nevoie de tine mai mult ca niciodata.Du-te la el ca sa nu-l ranesti si mai tare.El te iubeste cu adevarat.Orice problema ar avea daca te duci la el ii spui ca il ierti si il saruti dulce sunt sigura ca o sa ii treaca. Sfatul meu este sa il sprijini. Sper ca am ajutat ca relatia voastra sa mearga mai bine.Pup

| ing3rd3mon4u explică (pentru AndreeaFarasperante):

Problema este urmatoarea...nu sunt langa el.sad.si a zis ca nu vrea sa stie de nimeni.ca sa nu il caut.si nu stiu ce sa fac.:-

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Scriei atunci pe mess ca nu te costa nimic ca tu il iubesti si nu il poti lasa in starea in care este Spune-i ca il ierti si ca nu poti sa il lasi in starea in care este

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Tu trebuie sa faci neaparat ceva sa-i demonstrezi ca ti la el.Spune-i ca tie iti poate spune orice, spune-i ca il iubesti prea mult pentru al parasi in astfel de momente.Spune-i ca nu poti sa stai suparata pe el. Sprijina-l si arata-i cat de mult il iubesti. Sper ca am reusit sa te ajut.Eu chiar vreau sa va impacati

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Am reusit sa te ajut?

| ing3rd3mon4u explică (pentru AndreeaFarasperante):

.i'am zis.si el a zis ca e mai bine sa nu imi mai zica ce ii se intampla, ca sa nu ma mai ingrijorez pentru el.

Nu il inteleg!
Pur si simplu.
iar plangsad

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Nu trebuie sa plangi.Nimeni nu merita lacrimile tale crede-ma, meriti mult mai mult.Incearca si tu sa-l sprijini si lupta cum ai facut si pana acum pentru dragostea ta.Si daca pot sa te ajut sa-mi spui ok?

| ing3rd3mon4u explică (pentru AndreeaFarasperante):

Oke, mersi frumos:*

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Ma bucur ca am putut ajuta.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate vad iti place sa minti, inainte mi-ai zis ca i-ai pus capac acum ca te certi cu el esti ciudata dar multi/e fac ca tine cu azi spun una maine zic alta.

| ing3rd3mon4u explică (pentru mgtow):

Unu la mana.tu nu ai mai intrat pe mess.si ne'am impacat.sad.
si 2 la mana nu te mintwinking...
M'ai intrebat macar? Ma acuzi pe nedrept.o sa vorbim prin msg privathappy.ce zici?winking

| mgtow a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Nu am intrat pe messenger? Asta e tare, eu cred ca m-ai ignorat dar putin imi pasa.

| ing3rd3mon4u explică (pentru mgtow):

Te'am ignorat? cand am intrat eu tu nu erai pe mess!
Cum poti sa zici asta?

| NatureSelf a răspuns:

Mergi fata-n fata, trateaza cu el un pact de pace. Dupa dragoste cea mai buna cale este prietenia.

| AAARRR a răspuns:

Eu cred ca ori s-a indragostit ori nu esti tu marea lui iubire si aceasta a fost in trecut, iar acum s-a intors si e dat peste cap nu stie ce sa faca. asteapta si atunci vei vedea care-i toata treaba. thinking succes! Funda?