| geogi a întrebat:

nici nu stiu cum sa incep de cateva zile tot vb cu un baiat pe mess si imi place foarte mult sa vb cu el, m`am indragostit de el si nu stiu ce sa fac ca nu o sa putem avea o relatie din cauza distantei.nu stiu ce sa fac ma gandesc incontinu la el si cand is la scoala de abia astept sa ajung acasa sa intru pe mess...nu am mai patit asa ceva pana acum si nu stiu ce sa fac vreau ceva sfaturi...

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna Georgi. nici nu stiu cum sa incep. El tine la tine love struck si stiu sigur asta, poate nu vrea sa isi arate sentimentele fata de tine, distanta este o foarte mare problma... Nu stiu cum se va rezolva asta... Dar puteti tine o relatie foarte buna si pe mess.Te pup :*
Succes.
Ciaowinking

| deejay_3315 a răspuns:

Poate fi posobila pentru o scurta perioada de timp. In fapt, distanta geografica poate sa fie un beneficiu in relatia dintre 2 persoane, dar timpul va dicta rezultatul final. Nu uita ca "ochii care nu se vad, se uita", si "ochii vad, inima cere"laughing - asta din proprie experienta.

| DanielJackson a răspuns:

Te-ai indragostit de el,e la distanta,bine.Dar el,el te iubeste? deci e o poveste frumoasa, distanta nu e neaparat o problema, doar e vorba de dragoste nu?!