| Annaa_4696 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep straight face.

Imi place de candva de ceva timp si tocmai am aflat ca are prietena. bine nu am aflat acum recent, ci acum ceva timp. Am ramas socata, m-am prefacut fericita dar eu in interior nu eram si... atunci cand am aflat in prezenta persoanei care mi-a zis am ras dar era ceva gen : fals. Si tin sa cred ca baiatul acela s-a combinat cu ea doar sa ma faca geloasa. Pentru ca stie ce simt eu pentru el si stie ca il plac, totusi am reusit sa fim amici dar eu nu vreau amici vreau ceva mai mult de atat si totusi e foarte nasol da na... si acum cateva seri am visat ca eu eram cu el, si apoi ne'am despartit si apoi l'am vazut cu fata aceea si era foarte naspa da na. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| kiss99 a răspuns:

Pai anna sti ca eu il stiu si nu cred ca a facut asta ca sa te faca geloasa sau poate da nu pot sa citesc minti cert e ca el chiar stie ca il placi dar nu e sigur fa si uh ca mine i-am spus unui baiat ca il plac si el mi-a spus ca ma place si inca traiesc nu am murit stiu ca esti mai timida de felul tau dar mai bine i-ai spune nu-i nimic daca nu te place macar va sti ce simpti pentru el si poate isi va da seama ca te place (poate) dao in colo pe cosmina nu cred ca mai sta cu el ce dreak ca mie imi zice mereu ca nu mai sta cu ea dar crede-ma cosmina stie ca il placi si ea e topita dupa el deci topita dar fata e ca ea inca mai zice ca sta cu el sa iti faca tie in ciuda nu vezi ca oricat ar incerca nimeni nu o baga in seama (sti ca asta vrea ea) ba dincontra eu nu mai stau cu ea in banca nu mai ma inteleg cu ea si etc nu ai vazut ce moaca de********** face atunci cand imi zici mie ceva ca na vezi doamne deci sfatul meu du-te la el si spune-i nu o sa patesti nimic bafta

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai trebuie sa afle in vreun fel daca te place si el.si daca`i asa incearca sa-l cuceresti.happy. daca nu te place nu prea ai ce`i face.

| ynna93 a răspuns:

Sa afli`. scuze.tongue

| LiveYourLife a răspuns:

Stiu ca nu o sa-ti placa ce o sa-ti zic acum dar asta e realitatea:trebuie sa accepti situatiasad
adica daca el te-ar place ar fi cu tine mai ales ca stie ca iti place de el
nah acum poate ai si tu dreptate ca poate vrea sa te faca geloasa...dar daca sta cu acea fata nu trebuie sa te bagi ca poate fata tine la el si s-ar simti aiurea...
de ce nu stai cu un baiat care merita ca se pare ca acesta nu te merita
stiu ca te-ai simtit aiurea cand ai aflat si nu cred ca esti singura persoana care este pusa in aceasta situatie dar asta e

Treci peste asta
winking

| Annaa_4696 explică:

Da stiu : Asta e realitatea. Toti zic asa da niciodata nu se pun in locu' meu si e super nasol crede'ma si fata aia nu tine la el. Doar profita de el pentru ca ea ma invidiaza pe mine de mult, pentru ca arat mai bine ca ea, invat mai bine ca ea si toate cele. Si ma merita.