| gege12321v a întrebat:

Buna. Nici nu știu cum sa încep. Sunt împreună cu iubitul meu de 4 ani. Înainte aveam relații sexuale de vreo 2 3 ori pe luna din cauza mea. Nu aveam chef mai niciodată în spre deloc. Acum în ultimul timp îmi vine sa o facem și de 5 ori pe zi, nu știu ce s-a intamplat, sau unde s-a produs schimbarea. Efectiv nu e nimic schimbat fata de înainte. Si nu știu dacă e un semn de îngrijorare Asta fiind una, și a 2 a problema este ca am o stare de vinovăție foarte mare, dar nu este legata de aspectul de mai sus, nu știu de ce. Chestia este ca eu din orgoliu nu îmi cer niciodată scuze și nici nu ma simt vinovata.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pesemne a început să-ți placă. Bravo ție!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu imi dau seama ce sa inteleg de aici. laughing Apetitul pentru sex nu am auzit sa fie motiv de ingrijorare, mai ales ca se vand zeci de medicamente tocmai pentru a-l face sa revina cand dispare magia si tineretea. De ce nu il intrebi pe iubitul tau? Cred ca de atatia ani impreuna ar trebui sa fii capabila sa ii citesti expresia fetei, daca ii convine situatia sau nu. Faptul ca nu iti ceri scuze si esti orgolioasa va afecta relatia negativ, mai devreme sau maai tarziu.

| Frank51 a răspuns:

Ești pe "invers", că restul omenirii face asta la începutul relației sau tinereții, iar apoi cu trecerea timpului scade. În orice caz, schimbarea este naturală având în vedere că înaintezi în vârstă, corpul se pregătește pentru procreare, și deci dorința devine tot mai mare.

| AmandinaDragan a răspuns:

Pofta iti vine mancand.