| Yvonnnee a întrebat:

Buna! Nu am avut pana acum primul sarut (fata). Daca totusi se va intampla ( eu nestiind cum se face) trenuie sa ii spun baiatului inainte sau ce trebuie sa fac? Care sunt tehnicile?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Baiatul/barbatul isi va da seama fara doar si poate si te va indruma. Trebuie doar sa te lasi in voia lui sa nu te rusinezi si sa-i dai de inteles prin comportamentul tau si prin tot ceea ce vei face ca iti face placere si multa satisfactie. In scurt timp poti deveni ''experta'' daca iti vei da silinta. big grin

| Marius22222222222 a răspuns:

Hai pe privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic pur si simplu stai acolo cu buzele moi il lasi un pic sa vezi ce face si faci si tu usor
Nu musti nu sufli ca asta mai greseau unii la primul sarut rolling on the floor

| Eduard196 a răspuns:

Ia-te după el. Atât trebuie să faci.

| AlexandruInu a răspuns:

Auzi la ala hai in privat. Buna,nu este nici o tehnica,sau o smecherie, vei stii ce trebuie sa faci in momentul respectiv, inchide ochii si te lasi puratata de val cum se zice, te vei mula dupa miscarea lui. Iti eliberezi mintea, nu sta pe ganduri doar fa-o! happy

| anonimadinAlba a răspuns:

Nu este necesar sa ii spui, totul va veni de la sine. Prima data si eu eram foarte panicata, si pana la urma, atunci cand s-a intamplat asa tare m-a luat valul ca nici nu realizam ca se intampla

| Kalibi1327 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa stii ceva adică eu la primul sărut nu stiam ce sa fac, important este sa te lasi ghidat de el, daca o faci încet și te iei dupa el o sa iti dai seama cum, incearca doar sa iti păstrezi calmul și să o faci încet

| Vandici1Matei2 a răspuns:

Te lași purtata de val