| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Bunasad
Nu din nou, iarași mi s-a intamplat ceva naspa cu Elstraight face. Eram in parc dupa ore si era si el, eu stateam cu colegele mele pe o banca si el cu un coleg de al meu si cu prietenul luistraight facesi eu ma uitam la un om care trecea ca nu stiam cine era, si omul acela era in directia lui da face el:Ce te uiti la mine? si face colega mea:Ba omule sunteti culmea nare voie fata sa se uite undeva ca se uita la voi straight facedoamnestraight facesi atunci alta colega a spus da la cine vrei sa se uite daca nu la tine la (X) sau la (Y)de langa tine straight facestraight face. Si atunci colegele mele s-au dus la magazinul de langa si am ramas eu cu un baiat pe leagan si vorbeam cu el despre o fata fosta lui iubita care s-a mutat departe si eu vb cu ea pe mess, si sa vedeti fazastraight facestraight face il trimite pe colegul meu langa noi ala se pune intre noi ca sa nu mai pot vb eu cu baiatul acela:@:@nu inteleg ce vreastraight facesi tot astazi stateam la scoala afara ca e nu stiu ce,, Scoala altfel" si stateam afara si clasa lui adica baietii jucau football eram numai clasa mea si clasa lui eu nu vroiam sa stau cu el ca daca stau undeva unde e si el zice un coleg ca ma tin dupa el dar prietenei mele ii place de prietenul lui care juca si el football si trebuia sa stau :@:@si el ca sa imi atraga atentia tot dadea cu mingea acolo unde stateam noi dar nu ma lovea dadea in partea aceea si eu o luam si o sutamstraight face. Sunt confuza nu stiu ce vreastraight faceo data i-a spus un coleg ca imi place de el si si-a facut cruce straight facestraight facede asta am zis sa-l evit:@nu stiu ajutati-masadsad. Funda

5 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Ma bucur ca mai sunt si oameni cu capul pe umeri ca si tinewinking ai luat o decizie inteleapta de al ignora, mie mi se pare un fel de don juan care in final trece in ridicol si se face singur de ras happy inca o data FELICITARI, Jos palaria pentru comportamentul tau :*

| Geo17 a răspuns:

Uite el doar face misto...sa se dea mare! In sinea lui el moare dupa tine, crede-ma stiu ce vorbesc!

| BEmanuel87 a răspuns:

Da. E retardat. Stai linistita. Chestia cu facutul crucii e, clar, un gest extremist menit sa indeparteze orice aparenta ca te-ar placea, dar de fapt nu e deloc asa. Doar ca e un taran si nu stie sa se comporte (ca toti cei de varsta lui de altfel). Nu-l mai baga in seama, eventual. Ignora-l chiar. O sa se demaste singur. Succes!

| AnonimGirll a răspuns:

Poate te place sau vrea sa iti atraga atentia.Asa fac toti baietii.

| Roberttt a răspuns:

Stai linistita, e un retardat. nu stie ce vrea.oh go on in fine. tu cred ca esti destul de frumoasa pentru a atrage privirea altor baieti. Succes:*!