| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nimic.Ne-am certat, si dupa un timp se pare ca ne-am impacat.Tot incerca sa ma enerveze si sa se bage in seama, eu cred ca nu ii sunt asa indiferenta dar nu stiu ce tot are.Cand ne vedem si asta ne salutam, dar pe mess nu vorbim absolul deloc.Cred ca cel impiedica este orgoliul, deoarece a fost o cearta destul de aprinsa, insa de ce atunci cand ne intalnim imi zambeste, vorbim, ne privim in ochi si toate cele.De ce face asa? Ce sa mai inteleg, si ce sa fac sa il determin sa spuna ce simte? Multumesc

2 răspunsuri:
| 3ly a răspuns:

Buna.Acum depinde si ce fel de cearta "aprinsa", dar in mare. probabil. vrea sa te faca sa suferi, ori sa-ti ceri scuze.sau nu vrea decat sa te amageasca.Acum depinde si ce cearta si ce fel de baiat e, mai bine l-ai lua sa vorbiti intre 4 ochi.si ai putea sa-l intrebi chiar pe el. Sper ca te-am ajutat:*

| Fabulous a răspuns:

Nu te supara, dar i-ai zis ca il placi? O fata nu spune asa ceva niciodata il lasa pe el s-o faca.(am 16 ani) nu sunt o femeie de 45 care sa iti tina morala dar asa ceva nu se face.Normal ca se comporta asa cum se comporta.Si app cati ani are baiatul acesta fiidnca chesita aia cu s-a suparat dar acum ma enerveaza si se baga in seama duce la o singura explicatie :are sub 15 fiidca unul matur nu face asa lucrurile.