| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nimic.Ne-am certat, si dupa un timp se pare ca ne-am impacat.Tot incerca sa ma enerveze si sa se bage in seama, eu cred ca nu ii sunt asa indiferenta dar nu stiu ce tot are.Cand ne vedem si asta ne salutam, dar pe mess nu vorbim absolul deloc.Cred ca cel impiedica este orgoliul, deoarece a fost o cearta destul de aprinsa, insa de ce atunci cand ne intalnim imi zambeste, vorbim, ne privim in ochi si toate cele.De ce face asa? Ce sa mai inteleg, si ce sa fac sa il determin sa spuna ce simte? Ms.

2 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru...Si eu l`am intrebat da` a zis ca mi se pare mie.pff.Si acum a inceput sa vorbeasca cu mine pe mess doar cand are Dnd.Nu`i inteleg pe baietii astia.Lasa`l in pace si nu-l baga in seama! Fa`i curte altui baiat si o sa-ti spuna el singur.Bafta!

| BByBBy a răspuns:

Eu cred ca si el te place daca incearca sa te enerveze...incearca sa vorbesti cu el si sa-i explici ce simti. Intreaba`l si pe el ce simte si spune`i sa fie cat se poate de sincer cu tine, sa lase orgoliul la o`parte... poate asa il faci sa-ti spuna tot ce simte