| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nimic.Ne-am certat, si dupa un timp se pare ca ne-am impacat.Tot incerca sa ma enerveze si sa se bage in seama, eu cred ca nu ii sunt asa indiferenta dar nu stiu ce tot are.Cand ne vedem si asta ne salutam, dar pe mess nu vorbim absolul deloc.Cred ca cel impiedica este orgoliul, deoarece a fost o cearta destul de aprinsa, insa de ce atunci cand ne intalnim imi zambeste, vorbim, ne privim in ochi si toate cele.De ce face asa? Ce sa mai inteleg, si ce sa fac sa il determin sa spuna ce simte? Ms frumos.

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Nu poti sa faci sa spuna ce simte...se observa din gesturi... daca incearca sa se bage in seama enervandute inseamna ca te place si asta se mai vede si in oras (app: o sa te enerveze mai mult cand sunt si alti colegi de fata), iar pe mess este din orgoliu tongue