| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie.De ce pe mess face pe nebunu, si afara zici ca e alt omstraight face. I-am spus ca il plac dar acum ceva timp, insa nu s-a intamplat nimic. A urmat o cearta insa ne-am impacat. Face chestii ce ma fac sa inteleg ca nu il plac doar eu ci si el.Este orgolios, dar tot timpu cand il vad nu ezita sa ma priveasca in ochi, sa imi zambeasca si sa ma enerveze.De ce? Orgoliul il face asa? Multumesc frumos.Astept un sfat.

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Pe mess toata lumea se crede mai tare laughing iar fata in fata nu sunt in stare de nimic. Vezi tu... in momentul in care te priveste in ochi poate se schimba si simte o prezenta, adica pe tine. Iar pe mess nu e asa. Nu oricine realizeaza cu cine vorbeste pe mess happy
Foarte bine daca tu crezi ca te place. Gaseste-i un punct sensibil in momentul in care discutati sau incearca sa afli daca te place si el. Asa fac cei ce sunt indragostiti si le este rusine sa spuna! big grin
Bafta!

| ali_8949 a răspuns:

Pe mess, tin sa cred ca omul e mai deschis si are si timp sa se gandeasca, cand afara, nu prea stai sa gandesti asa mult ceea ce ai sa spui. Ca sfat... toata lumea ar cam trebui sa evite socializarea pe internet! Rezultatele sunt mai rapide cand socializezi afara cand pe mess spui ceva si cand iesi afara, pica ceea ce ai spus.

| JnY a răspuns:

Sa stii ca faza cu "mess-ul" e un tsunami in spatele caruia multi se ascund, acolo de deslantuiehee hee. Indeparteaza-te putin de el si vezi cum reactioneaza thinking, adica mai clar lasa-l sa-si calce singur pe orgoliu si daca el te place isi va farma singur orgoliu si te va cauta si poate vei avea aprte de vreo surpriza (gen:sa-si ceara iertare pentru ce idiot poate fi uneorilaughing)