| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie.De ce pe mess face pe nebunu, si afara zici ca e alt omstraight face. I-am spus ca il plac dar acum ceva timp, insa nu s-a intamplat nimic. A urmat o cearta insa ne-am impacat. Face chestii ce ma fac sa inteleg ca nu il plac doar eu ci si el.Este orgolios, dar tot timpu cand il vad nu ezita sa ma priveasca in ochi, sa imi zambeasca si sa ma enerveze.De ce? Orgoliul il face asa? Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Chocolateeee a răspuns:

Buna...sa stii ca el nu stie cum sa isi manifeste sentimentele fata de tine, el te place dar nu stie cum sa iti arate.Cand se uita in ochi tai spune-i ca il iubesti foarte mult si daca iar va certati inseamna ca nu te meritawinking funditalove struck