| emo4ka_5823 a întrebat:

nu stiu ce sa fac am prieten de ceva timp si acum a aparut altul si vrea sa ma kulk cu el eu il iubesc pe prietenul meu. dar vreau sa vad cum am sa ma simt ca l-am inselat pe prietenul meu... ce sa fac
?sadsadsad:sadsadsadsadsadsadsad:

Răspuns Câştigător
| alexGEN a răspuns:

Asta nu înţeleg eu la fete... De ce lor le place să îşi bată joc de băieţi? sad Te rog nu o fă. Asta dă dovadă de cât de mult îl iubeşte. Atâta timp cât el nu a făcut asta nici tu nu ar trebui să o faci...

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa vrei sa-ti inseli prietenul,nu simti nimic pentru el si esti de o moralitate indoielnica.
Regret,dar mai bine il lasi,pentru ca tu poate te vei simti chiar bine inselandu-l,dar el,daca afla, se va simti ingrozitor.
Tie ti-ar place sa te insele? Nu cred.
Lasa-l si fa CE VREI!
Dar nu esti pe drumul cel bun, sa stii.

| lyrics a răspuns:

Mai bine stai cuminte.
1. poate prietenul tau afla.si s-a dus si relatia
2. poate o sa ai mustrari de constiinta.si apoi o sa-i spui singura.sau poate o sa tii in tine si o sa te chinui.
3.nu cred ca e o mare placere sa te culci cu altcineva din moment ce-ti iubesti prietenul.
4. poate e o incercare de-a iubitului tauwinking
si 5.Frateee.asta e iubire?laughing

| Byencutsza a răspuns:

Pai incearca daca asta simti...chiar daca il iubesti vezi cum e si cu altul dar ai mare grija sa nu afle...nu stiu fa ce simti da' eu asa ziceam.thinking

| opium a răspuns:

Esti extrem de pr0asta.

| chipanoo a răspuns:

In limbaj popular se cheama ca esti curva.

| emo4ka_5823 explică:

Nu am degind sa o fac eu il iubesc pe prietenul meu si nu vreau pe nimeni alaturi de mine...il vreau numai pe el...mersi mult ca mati ajutat.