| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, sunt disperata si ma gandesc tot timpul la baiatul acela :-

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Lasa zodiile ca nu au ele vina ca el e timid.
Esti fata mare, ia-ti inima in piept si asculta-ti instinctele!
Curaj!

Răspuns utilizator avertizat
| anamariaiuliana a răspuns:

Vorbeste cu el zi ce simiti nu te rusina fi cuarjoasa si du-te la el si spune-i
daca e ia-l undeva unde sa nu fie multa lume doar tu si el

bafta!

| Te besk a răspuns:

Esti in papuci in care sunt si eu.Hai sa nu ne lasam! S mergi si sa il saluti si eu am facut asta, dar nu a auzit. nu stiu ce sa facem :-

| elamit a răspuns:

Inseamna ca si tu esti la fel de timida, cel mai simplu mod ar fi sa mergi la el si sa vb.

| jocnecurat a răspuns:

Pai ia-te si intra in vb cu el.Intreaba-l si u cat e ora sau eu stiu,,, ce conteaza ce zodie este? lol

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° explică:

LoooL.Doamne @Anonim nu stiu la ce te referi laughing)). in primul rand nu ma numesc Cristina si de orasul Hincesti nici macar nu am auzit straight face. asa ca, inainte sa faci niste afirmatii tampite informeaza-te!

Bye.

| Mada a răspuns:

Se vede ca "you fall in love with this guy". happy ti-ai facut temele smug...stii si ce zoidie este. Ai dreptate, daca el nu face primul pas du`te tu la el si saluta. l happy Si poate chiar e timid. Asa ca preia tu initiativahee hee.
Succes :*

| georgi_1134 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci si sa vorbesti cu el sau daca nu incearca sa ii atragi atentia cumva ca sa te bage el in seama. bafta!

| andy_3925 a răspuns:

Nimeni nu merita lacrimile tale, iar cei care le merita nu te vor face sa plangi!winking

| NoLoveNoStress a răspuns:

Nu stiu. cred ca ar trebui macar sa-i spui "BUNA" si sa vorbiti... nu stiu. integreaza-te. fii tu!

| NoLoveNoStress a răspuns:

Nu incerca sa te ranesti din cauza lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha...esti cristina papanaga din orashul Hincesti...vai, ai probleme in dragoste, saracuta de tine, nu maninci nimic, nu cumva ai slabit? stiu precis ca nu-ti va merge cu acest baiat, crezi ca se va uita la tine? ha ha ha.in orce caz, bafta.hi hi hi