| MinnieMouse1999 a întrebat:

Buna!
Nu stiu cu ce sa incep...
Nu sunt prea sigura de sentimentele mele, vara trecuta am vorbit cu un băiat toata vara (la telefon, pe Facebook)si totul a fost bine (vorbeam chiar si la 23:00 sau 00:00)si ma simteam bine in preajma lui, era un adevărat prieten pana cand
A inceput scoala.Cand a inceput scoala totul s-a răcit pentru ca el este băiatul pe care il vor toate fetele de la mine din scoala si cred ca sunt cam invidioase pe mine asa ca i-au băgat tot felul de prosti in cap despre mine (am si câteva kg in plus si cred ca nu i-a placut asta)!
In noiembrie am descoperit ca o fata care il iubea foarte mult i-a spart contul de Facebook si am luat-o la rost (restul nu mai spun ca ati sta o ora sa cititi)si a iesit prost dar tot nu mai vorbim, apoi mi-a spart mie contul de Facebook (de 2 ori)dar nu a recunoscut ca ea a fost (in fine viața merge mai departe asa ca am lasat-o in pace ca mi-am dat seama ca atât poate)
Acum sunt la dieta si am slăbit putin si vreau sa stiu (peste ceva timp, cand o sa mai slăbesc putin)ce sa fac ca sa fie din nou prieten cu mine?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cătălinaa7 a răspuns:

Ai putea sa il bagi din nou in seama, sa incerci sa discuti cu el, sau poate sa-i spui ca tineai la el inainte
Incearca sa fii mai indrazneata, spune-i tot ce gandesti

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Care este numele si prenumele fete care a spart contul Facebook? Spune-mi la privat!

| deeeaqq a răspuns:

Dar cine e fata asta de vă sparge conturile de Facebook la toți?

| MinnieMouse1999 explică (pentru deeeaqq):

O fata care il iubeste si e geloasă pe mine ca ma inteleg bine cu el (acum nu cred ca mai suntem prieteni).