| MartinAlabert a întrebat:

Nu va inteleg deloc pe voi barbatii, vreti o zeita in pat, frumoasă, inteligenta si ambitioasa, dar voi aratati ca naiba (nu toti) nu va duceti la sala, aveti grasime pe abdomen, ori sunteti mai slabi decat fata, purtati haine swag, dar femeile, nu copilele prefera barbatii in costum.
Pe nici o fata nu o deranjeaza atat de mult aspectul fizic la un barbat, dar corpul poti sa il repari dar voi mancati seminte si stati la calculator si o vizati pe zeita frumusetii in pat cu voi.
Nu o luati in nume de rau e doar opinia mea.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cei drept ai dreptate,uni viseaza la alea frumoase dar ei arata ca naiba si mai irational e ca se asteapta ca fetele sa nu se uite la fizicul lor,ba va dereanjeaza fizicul fi sincera suntem finte vizuale emotionale cand vedem o persoana frumoasa ne creaza placere si o asociem cu lucruri pozitive de aici si falsa impresie ca persoanele frumoase sunt inteligente,bune,prima impresie face totul,ma atragi vb cu tine nu ma atragi te bag in zona prietenei foarte populara observ,corpul da il poti repara da inaltimea nu sau o fața care nu e simetrica nu poti repara,problema e ca in trecut femeile se compromiteau cu barbati care nu le atrageau ca nu aveau de ales femeile erau discriminate de mici nu puteau face studi,castigau putin,erau doar bune de copii,casa atat, azi femeile castiga chiar mai bine ca barbati asa ca femeile vor ce au vrut mereu un alfa, un vanator de aici si frustrarea barbatilor de azi ei muncesc din greu dar fara banii nu atrag femeile asta pentru ca singurul lucru care atrage sexul frumos este aspectul fizic, eu personal nu caut asa ceva ca nu sunt frumos, poate daca as avea banii atunci, vezi moda sugarbaby

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricum de noi romanii fug femeile pentru ca santem salbatici in pat si le dam cu cureaua la cur :)) ele vor siguranta financiara, capricii peste masura si nu-mi convine sa le fac pe plac, acum barbatii daca nu au acces la ele isi comanda o papusa cu 2.000€ si treaba rezolvata uite blonda ce buna e http://www.wodaaberealdolls.com/......oa-160-cm/

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Corect așa este ai dreptate! Dar cineva și-ar dori să facă dragoste cu o femeie de la spații verzi, cu cositoare de după găt, că și aceea este o femeie, nu?! Ce ea nu are, ce au și celelalte femei!? Nu are săni, nu are amgic, nu are ghiot! Toată lumea vrea celebrități la pat! nu se poate așa ceva!

| ClaviusLord09 a răspuns:

Tu ti- ai pus aceeasi intrebare? Ce raspuns ai da?

| ClaviusLord09 a răspuns:

Aoleu, treceti mai des si pe la biblioteca prieteni. De dragul limbii romane laughing

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Nu mai generaliza, fa, parasuta stramba.