| JessyAnne a întrebat:

Buna!
Numele meu e Jessie si am 22 de ani. De ceva vreme (adica de cand am incercat prima oara : )) ) ma confrunt cu o "problema" daca o pot numi asa. Ideea e ca am un corp foarte sensibil si receptiv la atingeri, ma pot excita foarte usor. Insa daca incerc sa imi produc singura placere nu simt absolut nimic, in schimb daca pune un baiat mana e explozie de simturi.
Stiu ca poate nu e o problema asa mare, dar sunt momente cand nu sunt langa iubit sau poate nu am iubit si as vrea sa ma "relaxez" putin happy
So... aveti vreo idee ce as putea face in acest sens?

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Nice to meet you.

| JessyAnne explică (pentru DeathIncarnate):

The pleasure is mine!
Mai ales daca m-ai ajuta cu un raspunswinking

| DeathIncarnate a răspuns (pentru JessyAnne):

Sincer habar n-am, dar mi-a placut ce descriere ti-ai facut si implicit mi-ai acaparat atentia oarecumlaughing

| RAY a răspuns:

Sa te atingem sa te facem sa te simti bine

| JessyAnne explică (pentru RAY):

Asteptam raspunsuri serioase

| Violleta2022 a răspuns:

Un film sexi sau porn, daca vrei ceva vizual, ca sa te ajute la masturbare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Convingerea ferma si neabatuta a lui V.I. Lenin in privinta formarii omului educat a fost sloganul : ""Invatati, Invatati, Invatati.
Atfel ca pe baza acestei conceptii in privinta obtinerii AUTOsatisfactiei sloganul ar fi : ""Persevereaza, Persevereaza, Persevereaza."" big grin
Sau ai putea incearca sa folosesti mai multe jucarii sexuale... performante. Succes!

| Andrei283 a răspuns:

Coada de matura va fi mereu prietena ta chiar daca nu o sa te dezvirginerzi asa niciodat placerea ramane la fel de maresti dc se intampla asa pentru ca obisnuit vaginul cu atingerea ta