| orika a întrebat:

o intrebare pentru fete.
cat de mare ati vrea sa fie penisul iubitului
(funda)

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cel putin 2 kilometrilaughing...hai mai, tu crezi ca marimea penisului conteaza asa mult? Nu cred ca e nevoie de cine stie ce penis ca sa fie o fata satisfacuta; adica conteaza calitatea nu cantitatea, ca o fata sa fie satisfacuta conteaza cum se comporta el la pat si daca stie cum sa isi foloseasca `jucaria`, ca degeaba e mare dar nu face treaba buna, nu as putea sa spun o marime anume.
SIncer, sunt multumita de prietenul meu si nu as vrea sa aiba mai mare decat o are.

| shtephie a răspuns:

Conteaza calitatea, nu cantitateawinking

| Stefania a răspuns:

Eu consider ca asta nu mai conteaza daca ambele simt la fel unu pentru celalaltstraight face! Si nu cred ca o fata la aia se uita primadata. Daca asta crezi atunci te inselistraight face. La o fata conteaza ce a in cap, nu ce ai in pantalonistraight face.

| Ana_6509 a răspuns:

Toată viaţa mea am visat marimea penisului iubitului meu şi mi-am spus că o să schimb bărbat după bărbat până-mi găsesc mult visata mărime.

Apropo, funda o dai dacă spunem o mărime aproximativă cu a penisului tău?

| cretzufinish a răspuns:

Atat cat sa ma duca pe culmile placerii. Daca e mare nu inseamna ca ma simt foarte bine din punct de vedere sexual atat timp cat urlu de durere si in general de dureri de burta.winking

| cretzufinish a răspuns:

(continuare): ...caci nu conteaza lungimea baghetei ci magia din ea laughing

| Ioana2518 a răspuns:

Pai 20 cm e de ajuns

| zizibela a răspuns:

Pentru mine nu prea marethinking adica nu stiu daca ar fi prea mare m-ar durea si mai rau de fiecare data cand facem dragostea imi ia ceva timp sa ma obisnuiesc! eu zic ca marimea medie e ok!happy in plus pentru fetele care fac sex oral e destul de neplacut sa fie prea marelaughing pentru ca ei doresc sa il bage de tot insa gura nu e imensa si mi s-a spus ca doare! deci cred ca majoritatea fetelor sau cel putin prietenele mele prefera marimea medie! adica nici prea mica dar nici imensahappy

| ELD a răspuns:

Doamne fereste`ne de intrebarile stupide ale majoritatea utilizatorilor care isi fac cont din plictiseala si iarta`le pacatele x(.
Chiar esti asa de interesat? du-te frate pe centura si intreaba`le pe alea de acolo.

| s.m. a răspuns:

Vezi ca ai uitat sa pui semnul intrebarii ...romana asta, prea grea e.

| luckyman_4740 a răspuns:

Draga mea, eu cred ca ar trebui sa tii seama mai mult de''marimea ''sentimentelor decat de.

| Loveisin a răspuns:

Nici mare dar nici ica...

mie imi trebuie sa faca trebuie buna/... sa ma simt bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5metri si 39 de cm

| GIrl_1010 a răspuns:

Asta ii chiar o int stupidalaughing)

cat o are o are si gata...winking nu-i problema