| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare pentru fete. se poate observa la o simpla ecografie daca mai esti virgina sau nu? si daca da cum dracu? pls raspuns rapid... dau funda la cel mai explicit raspuns

9 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Parintii tai te duc la controlbig grin din cite stiu eu se cunoaste si ecografia, sh consultaia la ginicolog, etc.Dar nu mai esti virgina nu poti face nimictongue daca parintii tai vor fi in aceiasi camera unde te vor consulta, nu ai cum sa ascunzi asta, doar daca vb mai dinainte cu medicu, da altfel e grele. Funditabig grin

| LolitaLempicka a răspuns:

Nu prea cred...ecografie la ce? la plamani la inima?

| darkangel123 a răspuns (pentru LolitaLempicka):

Nuuu nu la plamani laughing acolo mai jos de burta...

| LolitaLempicka a răspuns:

Te duci cu parintii la ecografie?:-s

| AndyNazir a răspuns:

La ecografie 2D...este posibil. Insa nu este nevoie de ecografie pentru asa ceva. Un simplu consult este de-ajuns. happy

| darkangel123 a răspuns (pentru AndyNazir):

Adica cum un consult? ce sa-mi faca?

| darkangel123 a răspuns (pentru AndyNazir):

Nu inteleg in ce consta consultul asta, daca zic ca st vg nu are voie sa imi faca decat pe deasupra
laughing

| Tso a răspuns (pentru darkangel123):

Consultul poate consta si din prelevarea secretiei vaginale, chiar daca esti virgina. Ceea ce ma mira este faptul ca vrei sa iti minti si parintii si doctorul, care ar trebui sa stie adevarul, pentru a te trata. Se poate vedea daca esti virgina doar daca medicul se uita acolo. Nu vad care e adevarata problema. In plus, daca parintii tai te duc la doctor pentru a vedea daca esti sau nu virgina, fii sigura ca vor afla, mai ales daca ai sub 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ginecologul are datoria sa iti pastreze intimitatea, ii poti zice frumusel ca chestia asta ramane intre voi pentru ca iti stii regulile. Il poti da in judecata daca " spune ceva ".