| keeponbreathin a întrebat:

O place sau nu? De curând în clasa unei prietene s-au mutat 2 colegi noi(băieți). Ea spune că unul dintre ei a început să o privească atunci când ea nu se uită. Eu i-am spus că nu e mare lucru, dar...
Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prietena ta din punctul de vedere al aspectului dar mai ales al firii/caracterului manifestat reprezinta o fata agreabila si catusi de cat atragatoare, in acel caz bineinteles ca orice baiat isi va ''clati ochi'' privind-o pe ascuns sau in mod mai mult sau mai putin fatis, insistent. Probabil ca deocamdata este inca prea devreme, insa in mod sigur cu trecerea timpului Isi va da seama daca exista atractie sentimentala reciproca incat sa apara intre ei vreo legatura de amicitie sau chiar mai mult de atat, o relatie de prietenie. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu-i nimic!
Omul se uita cand vede ca ea se zgaieste, ceea ce-i deranjant, bineintels.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca o place si vrea o relatie cu ea.

| OctavianSps a răspuns:

Te place! si da, stiu ca despre tine este vorba.