| UserName450 a întrebat:

O prietena mi-a povestit ca acum 2 zile a facut sex cu un adolescent.Ea avea 13 ani.Baiatul avea 21. A spus ca in timp ce faceau penisul partenerului se marea si nu mai avea unde sa intrein vagin, dal pana la urma a intrat.
Mi-a spus cca dupa acea partida, o gadila in vagin, undeva la capatul ei si tremura.Nu i-a spus mamei sale ca a facut asa ceva de la o asa varsta.Ce ar putea avea?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu la spital pentru ca organismul tau nu era pregatit de un act sexual
si pedofilul la puscarie urgent

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand baiatul de 21 ani nu mai este adolescent, este om matur. Aceea gadilare de care vorbeste este tocmai momentul in care a ajuns la orgasm. Numai un medic ginecolog ar putea spune ce s-a intamplat la ea in vagin, in timpul actului sexual.

| danutzu96 a răspuns:

La spital repede (daca nu e gluma intrebarea). Trebuie sa o vada un ginecolog si ala poate infunda puscaria.

| AdrianTzar a răspuns:

Mergeți la doctorul specializat. ati avut de-a face cu un pedofil, semi-pedofil, nu o lungiți, o să iasă și mai rău. A fost, uitați si gata.

| ASDADA a răspuns:

A rupt-o rauuuuuuuuuuu

| CristiiMușat a răspuns:

Sunt sigur că nu e vorba de o prietena și e vorba despre tine... Unde îți este capul mai fata? Vorbește cu băiatul respectiv și spune-i sa te duca la un medic dermatolog