| CristinaCriss156 a întrebat:

Bună, o sa fiu directa pentru ca sunt nelămurita și confuza.
Dacă iubitul meu se uita la poze și videoclipuri pe internet cu fete dezbrăcate, mai ales dacă în istoricul lui se afla mai mult videoclipuri porno cu fete grase,(mentionez ca eu sunt foarte slaba și știu ca nu ii place), și mai ales ca are diferite fetish-uri, ba chiar o cauta foarte des și pe Nicki Minaj sa se uite la ea pana și pe site-uri porno... E un motiv de îngrijorare pentru viitor? Ca eu nu simt nevoia sa ma uit la treburi din astea! Vrea altceva? Ca nu înțeleg. Vreau și păreri de a băieților.
Pe el nu îl mai întreb nimic ca iar zice ca sunt obsedata de gelozie. Ma scoate din sărite treaba asta. Și se uita numai când dorm eu și mi se pare totala lipsa de respect.

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii plac fetele grase/ cu forme iar tu nu prea esti genu asta. Mai bine asa decat sa te insele cu una zic si eu laughing). Nu mi se pare atata chestie, nu te mai gandi si tu atat si concentreaza-te pe aspectele frumoase ale relatiei, daca nu mai tinea la tine se despartea si aia e.

| CristinaCriss156 explică (pentru Adry05):

Chiar dacă ar vrea sa ma însele, nu are cum pentru ca noi locuim cu mama lui acum. Stam în aceeași casa. Și nu ar avea cum sa facă asta. Iar fără mine nu pleacă nicăieri. M-ar înșela doar dacă am sta singuri și eu nu as fi acasă.

| Adry05 a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Haha s-o crezi tu pe asta. Daca vrea sa te insele nu-l opreste ca sta in casa cu tine, se duce la aia acasa sau chiar la un hotel sau asteapta sa fiti toti plecati de acasa, nu te mai increde in chestii de astea ca te amagesti singura

| CristinaCriss156 explică (pentru Adry05):

Suntem în Italia. Nu cunoaște pe nimeni aici.

| RAY a răspuns:

De ce nu o intrebi pe Nicki Minaj de ce se uita la ea? si ea de ce il ispiteste sa se uite la ea? eu spun sa il duci la preot cu tot cu telefon,laptop si sa scoata draci din el si sfinti aparatele diavolului, nu e de gluma, aia e o demonica care vrea sa te desparta de iubi tau, tu nu esti paranoica nu, nici vorba

| CristinaCriss156 explică (pentru RAY):

Nu am zis ca îl ispitește ea. Wtf
Am zis ca nu e ok sa caute ca disperatul încontinuu chestii din astea

| Freya1 a răspuns:

I-am spus prietenului mei intrebarea ta si el mi-a spus ca s-a saturat de tine da nu vrea sa iti spuna...
Ai vrut sa stii parerea in special a baiatilor asa ca ti-am comunicat parerea lui.

| CristinaCriss156 explică (pentru Freya1):

Faza e ca el se poarta la fel cu mine, ca și înainte. Se poarte foarte frumos, și are grija de mine la orice pas. Nu e nici o problema în comportament. Dar. În schimb... Se uita și la chestiile alea.

| Freya1 a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el pe tema asta si sa ii spui sa te lase cu vrajeala cu gelozia ca sti si tu ca nu o sa ajunga el niciodata sa f...a o starleta porno dar te face pe tine sa te simti prost si sa iti creezi complexe.Iar daca in continuare face figuri sa il lasi cu l...a lui ca e clar ca nu e sanatos omul sau chiar nu te place da sta cu tine sa nu fie singur.
Iar cand pleci spune-i ca te-ai uitata si tu la porno si ai vazut ca exista p...a mai mare ca a lui si te-ai gandit de ce nu, ca tu o sa ajungi mai repede sa ai p...a cand vrei da el la stalete porno doar va visa.

| CristinaCriss156 explică (pentru Freya1):

Crede-ma, el zice ca nu o sa se mai uite dar a doua zi sau a treia zi iar se uita. (pe ascuns). Pentru ca nu se poate abține. Deci nu rezolv nimic cu vorbitul. Mai mult ma cert cu el decât sa ma înțeleagă sau sa discute normal

| Freya1 a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Pai atunci renunta.

| Goete a răspuns:

Fiecare avem fanteziile noastre sexuale, care gandind logic sau negandind chiar, e foarte posibil ca unele dintre ele nici nu am dori sa le punem in practica. Daca se uita la un film romantic, de exemplu, nu inseamna xa relatia voastra nu e romantica

| HadesSs a răspuns:

Se uita cand dormi pentru ca nu il intelegi, de ce nu ii propui sa va uitati impreuna, sa va masturbati impreuna...pentru ca nu poti happy fii mai deschisa la minte

| Subsemnatul123 a răspuns:

Poate nu-i mai place de tine ca esti prea slaba pentru preferintele lui.

| Lule a răspuns:

Stai linistita, asta il excita pe el cand vrea sa se masturbeze, in rest tu esti iubita lui si pe tine te vrea. Probabil se uita cand dormi din simplul fapt ca stie ca pe tine te deranjeaza asta, plus ca face parte din intimitatea lui.

| CristinaCriss156 explică (pentru Lule):

De ce s-ar masturba dacă are iubita? Faza asta chiar nu o înțeleg.

| Lule a răspuns (pentru CristinaCriss156):

E interzis sa te masturbezi daca esti intr-o relatie? E normal sa o faci, ba chiar cateodata mai placut decat sexul pentru ca esti doar tu si stii unde si cum sa te atingi pentru a ajunge la un anumit grad de placere fara sa-ti faci griji ca partenerul nu a facut-o inca

| CristinaCriss156 explică (pentru Lule):

Cum spui tu...

| Stropdeploaie a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Pentru ca nu i satisfacut indeajuns...

| Angelindeed a răspuns:

Te foloseste.

| Ştefania1989 a răspuns:

Parerea mea este ca lui ii plac fetele cu forme plinute, fund bombat si etc. Daca a ajuns sa se uitea filme porno in casa cu tine inseamna ca nu il mai atragi si ceea ce va mai leaga este obisnuinta

| CristinaCriss156 explică (pentru Ştefania1989):

M-am temut de răspunsul asta...

| TheFuture46 a răspuns:

Dar voi cat de des faceți dragoste? Poate el dorește mai des și de asta apeleaza la masturbare

| CristinaCriss156 explică (pentru TheFuture46):

Aici e o problema... El îmi zice ca e într-o perioada în care nu prea are chef de asta. Și sa îl înțeleg. E într-o faza proasta. Nu știu ce sa mai cred