| ioana_1247 a întrebat:

o sa trec direct la subiect::am un frate mai mare si sta tot in casa cu mine si cu fam.cand ne certam de ce am impresia ca mama tine mereu cu el?

mersi mersi mersi:*:*

scuze ca am pus la aceasta categorie dar vreau niste raspunsuri mai repedebig grin

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Pentru ca e mai mare si are mai multa dreptate in ochii parintilor, mai multa experienta de viata, familie

| Alex4LighT a răspuns:

Buna ioana!

Pai exista mai multe posibilitati. Poate doar ti se pare tie. Poate momentan e trist, e intr-o depresie, fara ca tu sa stii, iar cand va certati mama voastra il consoleaza pentru a il face sa se simta mai bine.Sunt sigur ca parintii vostri va iubesc pe amandoi la fel de mult.
Dar pentru a fii sigura, spune-i mamei tale ce simti, spune-i ca te face sa te simti prost, si discutati liber, de preferat si cu fratele tau.

O zi frumoasa!