| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Ofer fundita..Sunt impreuna cu un baiat de o saptamana.Pe acest baiat il cunosc de 2 ani si mai demult aveam tangente unul cu celalalt adica mai aveam momente cand ne sarutam, vorbeam dar nimic mai mult.Acum o saptamana cand ne-am combinat mi-a zis ca el ii mai timid gen si ca ii pare rau de unele chestii din trecut ( adica cum n am fost impreuna ).Acum is foarte fericita numai ca, cand sunt cu el sunt mai timida adica mi-e rusine sa fac unele chestii fata el cu frica sa nu fac ceva naspa. Si ii foarte nasol... vreau sa fiu eu dar nu prea pot.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Vede careva vreo intrebare pe aici?

| sofisis a răspuns (pentru shadow72):

Cred ca vrea sa o asiguram ca daca baiatul o place poate linistita sa fie ea in preajma lui.
Si draga mea, cum vrei ca omul sa te cunoasca si sa te placa si mai mult daca tu mereu stai ca pe ghimpi?
Ce ai putea sa faci atat de gresit?

| oprescudorin11 a răspuns:

Il mangai, fii tupeista! Daca nici asa nu raspunde, ceea ce nu cred, cauta ca mai sunt 2 miliarde netimizi!

| Danysan a răspuns:

Cred ca tu nu Intlegi de fapt ce este O Relatie.O Relatie Presupune sa lasi Persoana cealata sa te cunoaca asa cum esti tu nu sa incerci sa nu faci ceva. Bine ca excludem Violenta si magariile dar ne referim la Caracter si Comportament.Fi natural pentru ca el o sa te vrea asa cum esti tu si nu trebuie sa te porti ca cine stie cine ca sa il Impresionezi. Naturalete e cea mai de Pret si ajuta mult in Relatie.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Care e intrebarea?
Incearca sa fii tu, asta il va face si pe el sa se simta il largul lui!