| Yuuko a întrebat:

Pai sa incepem cu inceputul :p. La mine in clasa este un baiat care se tot da la mine. Prima oara m-am gandit ca vrea s-o faca geloasa pe prietena mea pentru ca ei au fost impreuna, in fine. Ma ia de mijloc, imi spune ca am mainile si parul foarte fine, tot timpul ramane fixat la mine si uneori ma jenez, iar ca sa acopar asta schitez un zambet si se intoarce. Asta am crezut pana acum cateva zile cand am ramas singura in clasa cu el si cu mai multi prieteni de-ai lui (eu fiind singura fata de-acolo). Ma tot lua in brate si imi spunea ca ii place parfumul meu si oriunde ma duceam venea si el, se asezea mereu langa mine. Si-a pus mana dupa gatul meu si a incercat sa se apropie de mine ( numai zic era sa ma si sarute de 2 ori). Apoi cand statea langa mine, a venit prietenul lui si mi-a zis ca de ce nu vreau sa-i raspund la gesturi ca el e mort dupa mine si i-am spus ca eu nu-l plac si atunci si-a mutat privirea. De fiecare data cand ne vedem are o privire ca a a unui copil inocent si imi face cu ochiul apoi isi muta privirea. Ce credeti, el chiar ma place sau vrea sa o faca pe prietena mea geloasa(s-au departit acum 3 luni)?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| ChrisIwal a răspuns:

Dupa toate cele citite, raspunsul meu ar fi: da te place, dar in cazul in care el dorea sa o faca pe prietena ta geloasa, atunci l-as invata o lectie

| neutrino a răspuns:

Probabil te-a placut si el asa a crezut ca te va cuceri. A fost sfatuit prost.

| Weedier a răspuns:

E clar, te placewinking [funda]-chiar si pentru raspunsul asta scurtlaughing plzzz :3

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Eu ati sugerez sa te `combini` cu el doar pentru a vedea acest lucru te poti preface ca il placi(iubesti) si nu faci nimic iesit din comun cu el, ai dai tot felul de conditi pana nu vezi daca e sigur indragostit de tine.Petrece mai mult timp cu el si vezi cei place si ce nu.Vezi daca se uite in general dupa femei, daca e asa inseamna ca profita de tine.Dar din ce imi descri tu cred ca te place cu adevarat.Succes in continuarewinking. Funda?