| Adela06 a întrebat:

Parintii mei rocmai ce au inceput partida de sex...ma deranjeaza f mult, mai ales ca nu pot sa adorm asa repede si am scoala.
Am 12 ani!
Sfaturi?

7 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Spune-le, mai mami si tati de ce faceti sa mare gălăgie, nu pot sa dorm! Sigur nu isi dau seama ca se aude la tine in cameră.

| KlArt a răspuns:

Orice metodă ai folosi, sunt sigur că părinții tăi vor intra în pământ de rușine laughing. Poți aborda rolul temperamental furios.
1. Bati la usa, când se intampla 'activitatea' si urli tare: 'Băăă, mai încet că vreau să dorm!'
2. Dimineata, cand ii prinzi pe vreunul dintre ei, spui zâmbind: 'Ce film ati vazut, draga, aseara la televizor?'

| UsernameFemale a răspuns:

Ce spui sa...le spui maine ca se aude? Ei probabil cred contrariul laughing)

| Adela06 explică (pentru UsernameFemale):

Păi nu știu ce o să zică și îmi e frica

| UsernameFemale a răspuns:

Nu ai motiv sa iti fie frica... parintii tai cu siguranta nu constientizeaza ca se aude! Nu sunt nebuni laughing. Poti sa le spui asta intr-un mod amuzant sau cat mai subtil. Daca ai incredere mai mare intr-un anumit parinte, ei bine adreseaza-te acestuia!

| Gurita_Eliza_Cristina_1995 a răspuns:

Mai bine vb cu ei