| robertacrim a întrebat:

Bună,
Pe 29 noiembrie am avut contact sexual neprotejat fără ca el sa ejaculeze în interior și nici nu mai ejaculase de 2 zile, ciclul meu nu pot spune ca este regulat, a venit din iulie pe 28 26, 24, 26, 22, dar îl cunosc cât de cât și normal ar trebui sa vina pe 20 luna asta, după cum cunosc eu iar ziua ovulației ar trebui sa fie pe 6 adică mâine(doar presupun și vorbesc și vreau un răspuns în cazul în care este cum zic eu), dacă mâine 6 este ziua ovulației și eu pe 29 am făcut sex neprotejat fără a ejacula în interior doar ca îmi e sa nu fi ieșit sperma ceea ce el zice ca e imposibil pentru ca nu i-a venit sa ejaculeze când era în interior, a scos penisul și după câteva secunde a ejaculat, sunt șanse sa fie vorba de sarcina?

3 răspunsuri:
| Anonimu7041 a răspuns:

Faza cu faptul ca nu a ejaculat e irelevanta, poate avea urme de sperma.
E cu dus intors, ideea este ca undeva dupa 3 zile nu mai sunt urme de sperma, dar tot nu cred ca esti insarcinata.
Mai asteapta o saptamana, iar daca nu iti vine, fa-ti un test de sarcina, e posibil sa fie doar o dereglare de la act.

| Perfekt a răspuns:

Părerea mea este ca esti puțin cam gravidă. peste 1 saptamana poate sa iti confirme testul!