| Darja111 a întrebat:

Bună. Pe 5 iulie ar trebui să mi se înceapă ciclu dar nu am simptome menstruale, doar mă dor sânii puțin. Am avut relatii sexuale dar protejate, ar putea fi risc de o sarcina?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E un simptom perfect normal inainte de a incepe ciclul. Suntem in 3 iulie momentan, nu ai de ce sa te temi daca ai facut sex protejat. O sa iti vina pe 5 daca nu te stresezi cu asta, fiind ca ar putea acest lucru sa faca sa intarzie menstruatia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ginecolog ai auzit? Cind mergi la el? Ca de sex vad ca ai aflat.Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Mai sunt 2 zile pana atunci, deci iti faci griji inutile.

| dinaprilie a răspuns:

Sanii-durere. Pare a fi un semn.